מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה שנאחסן את תכולת הדירה?

אחסנה לטווח ארוך יכולה להיות בטוחה מתמיד או מסוכנת ומורטת עצבים. יכול להיות שתקבלו תחושה שהרהיטים ותכולת הדירה שלכם שמורים לחלוטין ויכול להיות שתיחרדו לראות כיצד הם מאוחסנים באמת. מה אפשר לעשות כדי לא לדאוג? התשובה היא לבחור נכון.
אחסון תכולת דירה מתבקשת במקרים רבים. יכול להיות שעברתם לדירה חדשה ואתם לא יודעים מה לעשות עם כל הרהיטים הישנים כי איתם אתם לא מתכננים לעבור, כי הדירה כבר הגיעה מרוהטת או שבחרתם להתחדש לחלוטין, יכול להיות שזו חופשה משפחתית ארוכה שדורשת מכם לפנות את הדירה ויכול להיות שאתם לקראת רילוקיישן של שנה לפחות. יכול להיות גם שהכניסה לדירה החדשה שלכם מתעכבת ואתם צריכים בינתיים לפנות את הדירה הישנה.

כיצד בוחרים אחסנה לטווח ארוך

  • בחירת החברה שתאחסן את תכולת הדירה שלכם לטווח ארוך צריכה להיות שקולה מאוד. בסופו של דבר מדובר בהון תועפות שמאוחסן, הרי המחיר של תכולת הדירה שלכם יכול להגיע בקלות למאה אלף שקלים. אחד הסעיפים החשובים ביותר באחסון בטוח היא האבטחה. תדאגו שהאחסנה תהיה מלווה באבטחה 24 שעות ביממה עם מערכות מתקדמות ושומרים.
  • המחסנים צריכים להיות נגישים כל הזמן. יכול להיות שתחליטו למכור חלק מהציוד ותרצו להגיע עם הקונה העתידי לראות אותו, ולא תרצו להיתקל בתשובה שלילית כשתגיעו למחסנים או להיות מוגבלים מאוד בשעות.
  • חשוב שהתנאים יהיו מתאימים לאחסנה לטווח ארוך. מערכת בקרת אקלים, מחסנים נקיים וכמובן מחסן נטול ממזיקים שיכולים לפגוע ברהיטים שלכם.

אחריות על האחסנה

אחסנה לטווח ארוך לא יכולה להיות מושלמת בלי אחריות מלאה. יכול להיות שינסו להחתים אתכם על חוזה שמדבר על סעיפים די דרקוניים לפיצויים ויכול להיות שגובה הפיצוי המקסימלי יהיה נמוך מאוד ביחס לשווי תכולת הדירה שמאוחסנת. כדי להימנע מטעויות כאלו בחרו בחברה אמינה ורצינית שמוכרת בשוק, בדקו את אתר האינטרנט שלה ואת הלקוחות שיש לה וכמובן את שטח המחסנים שברשותה. תעברו על החוזה באופן מפורט ותוודאו שכל הסעיפים הללו מתקיימים ובעיקר עניין האחריות שלעתים מתפספס.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה