מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 סיבות לשימוש במחסני אחסון בעת מעבר דירה

מעבר דירה הוא תהליך לוגיסטי לא פשוט, מגיע לאחר תקופה מייגעת של חיפוש דירה מתאימה, התאמת תאריך הכניסה לתאריך העזיבה של הדירה הקיימת ולעתים לפרמטרים נוספים (רישום למוסדות חינוך בעבור ילדים, מעבר בחופש גדול ועוד).

אחד האתגרים שנולדים לא אחת בתהליך של מעבר דירה, הוא קבלת המפתח לדירה החדשה במועד מאוחר מתאריך העזיבה של הנכס הקיים. מרבית האנשים במדינת ישראל לא יתקשו למצוא ספה בסלון והזמנה לאירוח אצל בני משפחה וחברים, וכאשר מדובר בתקופות ממושכות ניתן לשכור בנקל יחידת דיור או צימר לתקופות קצרות.

האתגר האמיתי הוא לא היכן נישן בלילה בתקופה האמורה, אלא היכן ניתן לאחסן את מוצרי החשמל, פרטי הריהוט והארגזים, שכן לא כל מי שיזמין אתכם לספת הסלון שלו, יקבל בברכה גם את המקרר ומכונת הכביסה שלכם.

הפתרון הנוח והמשתלם ביותר- מחסני אחסון

מחסני אחסון הם פתרון לוגיסטי מעולה לימים אחדים או לתקופות ארוכות, כאשר עולה הצורך בשמירה על תכולת דירה. העברת הציוד אל מחסני אחסון יעניק פתרון ויאפשר בחירה בדירה ובנכס על פי הפרמטרים החשובים באמת, ולא רק על פי התאמת מועדי הכניסה והיציאה.

ישנם מובילים המספקים שירותי אחסון, אולם לא תמיד מדובר בפתרון של מחסני אחסון, אלא לעתים בשמירת התכולה במשאית למשך מספר ימים- פתרון פחות בטוח לציוד ולעתים מייקר מאוד את עלות השירות וההובלה, בעיקר בשל השבתת המשאית מפעילות נוספת בימים הללו.

מחסני אחסון – יתרונות

יתרונות השימוש במחסני אחסון הם רבים, אולם חשוב לבחור בחברה המספקת פתרון לוגיסטי יעיל וכן מחסני אחסון בנויים, איכותיים ובטוחים.

בין היתרונות הבולטים של השימוש במחסני אחסון לצורך אחסון תכולת דירה:

מקום מרווח- אחסון במחסן מרווח, שיכול לכלול את כלל הציוד, לרבות מערכות ריהוט, מוצרי חשמל, ארגזים ופרטים אישיים, בתנאי אחסון נוחים ללא העמסה של הפריטים זה על גבי זה באופן שעשוי לפגוע בהם ובאיכותם.

כל הפריטים במקום אחד- במקום להעביר פריטים למקומות שונים, לחצר, למרפסת תחת פרגולה או לפזר את הפריטים בין מכרים, כל הציוד יגיע למקום אחד, ויצא ממקום אחד, מה שיחסוך גם בטרחה התפעולית וגם בעלויות של ההובלה.

נגישות- חשוב לבחור במחסני אחסון נגישים אליהם יוכל הלקוח להגיע במקרה הצורך ולקבל גישה חופשית לציוד שבבעלותו.

ביטחון- מחסני אחסון בטוחים, נעולים ובמתחם הכולל שמירה. מתחם אחסון בטוח ומקצועי יהיה מוגן מפני שריפות, הצפות, גניבות וסיכונים נוספים.

ביטוח- באחסון של פריטים לתקופות ממושכות מומלץ לשקול רכישה של ביטוח לציוד יקר הערך. ביטוחים כאלה הם נגישים ונמכרים על פי צורך, בהתאמה אישית ולתקופות קצרות וארוכות, ובמחירים אטרקטיביים. ישנם מתחמי אחסון אשר ידעו להציע ולכוון, לחברת ביטוח אשר עובדת עמם דרך קבע ומספקת תכניות ביטוח משתלמות והנחות.

בחירת מחסני אחסון נגישים ללקוח

חשוב לבחור מחסני אחסון באזור המגורים ו/או באזור נגיש ללקוח, הן לחיסכון בעלויות של הובלה ממקומות מרוחקים, והן לאפשרות לנגישות לציוד במהלך תקופת האחסון במקרה הצורך.

אחסון תכולת דירה במחסנים ייעודיים מהווה פתרון מעולה גם לסטודנטים אשר מעוניינים לחזור לגור בבית ההורים לתקופת חופשת הקיץ והחגים הארוכה ולחסוך בעלויות השכירות, לאנשים שיוצאים בשליחות או לטיול לחו”ל לתקופה ממושכת ומעוניינים להשכיר את דירתם (או לעזוב דירה
שכורה ולשמור על הרהיטים והפריטים שברשותם). מדובר בפתרון יעיל, נוח ובעלויות נוחות ומשתלמות שמספק מענה למגוון צרכים ולקוחות.

אחסון תכולת דירה

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה