מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחסן להשכרה – איך לארגן אותו נכון

חשוב לארגן נכון כל סוג של מחסן על מנת לשמור על התכולה, להבטיח נגישות גבוהה ולחסוך בהוצאות. במאמר הבא נסביר איך עושים את זה עם מחסן להשכרה ולאיזה סוג של תכולה זה רלוונטי

מחסנים להשכרה מציעים פתרון אידיאלי עבור קהל יעד מגוון מאוד. קודם כל, חברות שמתמחות בסחר בינלאומי משתמשות במחסנים מן הסוג הזה על מנת לאחסן את התכולה ואת פריטי הייבוא או הייצוא. שנית, יש ארגונים מקצועיים שמנצלים את הפתרון הזה כדי לאחסן מוצרים וחומרי גלם. חוץ מזה, אנשים פרטיים צריכים להכיר את האפשרות של השכרת מחסנים לאחסון תכולה בעת מעבר דירה, שיפוץ או סתם כדי לחסוך במקום.

החשיבות של ארגון שטחי אחסון בצורה נכונה

הכי חשוב לארגן כל סוג של מחסן בצורה נכונה. ארגון מקצועי של שטחי אחסון מבטיח שורה ארוכה של יתרונות ואפשר לבצע את זה לגמרי לבד. יתרה על כך, אחד הדברים שבודקים כאשר בשלבים המוקדמים של השכרת מחסנים היא עד כמה נוח להגיע אליהם לבד – כמו למשל כדי לארגן אותם מחדש וכדי לשנות את האופן שבו הם מסודרים.

מה היתרונות של ארגון שטחי אחסון?

היתרון הכי גדול של השקעה בארגון מחסנים לאחסון הוא כמובן שמירה על התכולה. אם מארגנים נכון שטחי אחסון, מונעים נזק לתכולה ומגנים על החפצים ועל הפריטים או הרהיטים מפני בלאי, שחיקה, מזיקים, חרקים וכן הלאה. במקביל, המטרה של ארגון מחסנים לאחסון היא להבטיח נגישות גבוהה. כאשר המחסן מאורגן, קל להגיע ולהיכנס או לצאת ממנו כדי להוסיף או לקחת תכולה. לבסוף, יש גם משמעות כלכלית.

איך ארגון חוסך בהוצאות על השכרת מחסנים?

ארגון נכון חוסך לנו בהוצאות במהלך השכרת מחסנים מכל סוג. אם אנחנו מצליחים לארגן את המחסן כך שהמקום הקיים בפנים מנוצל נכון, יכול להיות שלא נצטרך לשכור שטח גדול יותר. בגלל שהמחיר של מחסנים לאחסון נקבע בין היתר לפי הגודל במטר רבוע של כל מחסן, אלו בדיוק הפרמטרים שמתייחסים אליהם כאשר שוקלים האם בכלל לארגן אותם.

טיפים לארגון נכון

הדרך הנכונה לארגן מחסני אחסון היא להציב את הפריטים הקטנים בהתחלה ואת הפריטים הכבדים בסוף. לאחר מכן, כדאי לבדוק האם יש מדפים על גבי המחסן ולנצל אותם כפתרון אחסון שלא גוזל מקום יקר ערך מהרצפה. מלבד התאמה של הפריטים השונים לתדירות השימוש בהם, בודקים גם עד כמה המחסן מואר. אם המחסן מואר חלקית, יש להציב בחלק החשוך יחסית את הפריטים הגדולים ואת מכשירי החשמל – אבל את הקופסאות והתכולה הפתוחה בחלק המואר.

האם אפשר לארגן מחסני אחסון לבד?

אפשר לארגן את כל הסוגים השונים של שטחי אחסון לגמרי בצורה עצמאית, אלא אם מדובר במכונות או בציוד תעשייתי. במקרים כאלה, יכול להיות שהמגבלה של משקל הציוד לא תאפשר לארגן לבד את המחסן אלא תחייב הפעלת מלגזה. עם זאת, אפשר להשתמש בשירותים של בעלי מקצוע ולשלב את הארגון של המחסן יחד עם ההשכרה שלו.

כך תבחרו את המחסן המתאים

לסיכום, ארגון נכון של מחסני אחסון דורש השקעה של זמן – אבל הוא מאוד משתלם ויש לו יתרונות רבים. על קצה המזלג, ניתן להזכיר יתרונות ובהם חיסכון במקום, נגישות גבוהה אל הציוד והתכולה ואפילו חיסכון בהוצאות. אם מוסיפים למשוואה את היתרון של ארגון עצמאי, מבינים למה זה חייב להיות חלק בלתי נפרד מהתחזוקה. לאחר מכן, מתרגלים לארגון נכון ומדויק

מחסנים קטנים להשכרה בירושלים

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה