מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כדאי לדעת – אחסנה לטווח ארוך

בין אם אתם נוסעים לתקופה, לרילוקיישן או טיול ובין אם עוברים דירה כשישנה תקופת ביניים בין עזיבת הדירה לכניסה לדירה החדשה, אתם זקוקים לפתרון מתאים לאחסון תכולת הדירה שלכם. אמנם יש המעדיפים עם מעבר דירה להחליף כמעט את כל תכולת הבית אך הדבר לגמרי לא הכרחי ותוכלו לחסוך לא מעט כסף אם לפחות חלק מהתכולה תביאו איתכם לדירה החדשה. אם אתם נרתעים מכך רק בגלל עניין האחסון, ישנו פתרון מצוין של אחסנה לטווח ארוך על ידי חברות כמו מחסני סנטורי המתמחות בתחום ודואגות לכל הפרטים הקטנים כך שהתכולה שלכם נמצאת בידיים טובות.

מהם היתרונות של אחסון לטווח ארוך?

במצבים בהם אתם עוזבים את הבית לתקופה ולאחר מכן חוזרים ואינכם לוקחים איתכם את תכולת הבית מלבד דברים בסיסיים, מומלץ לשמור את תכולת הבית במחסנים ייעודיים לכך ולא להשאיר אותם בדירה. במחסנים ישנה הקפדה רבה על טמפרטורה ולחות שישמרו על החפצים במצב הטוב ביותר ולא ישחקו. אם אתם משכירים את הדירה ומעדיפים שהשוכרים לא ישתמשו בתכולת הדירה, לפחות בחלק ממנה כדי למנוע בלאי, אחסון לטווח ארוך הוא פתרון מעולה. כאמור, זהו גם פתרון מצוין לתקופות ביניים בהן אתם שוכרים דירת מעבר לטווח קצר ואינכם רוצים להביא את כל התכולה איתכם ובמיוחד אם הפתרון לתקופת ביניים זו הוא מגורים אצל משפחה או חברים. לרוב לכם יימצא מקום אך לתכולת דירה שלמה- פחות…

האם מדובר זהו פתרון רק לאחסון ארוך טווח?

אמנם הנושא שלנו הוא אחסנה לטווח ארוך אך לגמרי לא מדובר רק על טווחי מן ארוכים. זהו פתרון מעולה גם למספר חודשים מצומצם, שבועות ואפילו ימים בודדים. יתכן שיש חברות המגבילות את הטווח ומעדיפות להתעסק רק עם אחסון לזמן ממושך כדי לחסוך לעצמן התעסקות. אנחנו במחסני סנטורי עומדים לרשותכם גם אם מדובר על שנה ויותר וגם אם מדובר על שבוע. גם השירות שתקבלו יהיה זהה לחלוטין.

מהי התכולה שניתן לאחסן?

ניתן לאחסן כל מה שתצטרכו. אם יכולנו להעביר את הדירה כולה (כולל הקירות…) ולאחסן אותה עד שתחזרו מהטיול או השליחות היינו עושים גם את זה : ) אבל בינתיים נסתפק בתכולת דירה מלאה, על כל מכשירי החשמל והריהוט שתרצו לאחסן ואפילו הרכב.

איך לבחור ספק אחסון?

כאשר אתם בוחרים ספק אחסון, אל תלכו על הראשון שראיתם, ויותר מכך- אל תבחרו רק לפי מחיר זול. בדקו היטב מה אתם מקבלים בתמורה. חשוב לבחור חברת אחסון שלה מחסנים בסדרי גודל שונים כך שהמחסן יתאים בדיוק לכמות התכולה שלכם. כך תוכלו לאחסן הכל בצורה נוחה ומצד שני לא לשלם מחיר עודף כי שכרתם מחסן גדול ממה שנחוץ. בדקו שהמחסנים מאובטחים היטב ושרק לכם יש גישה לחפצים עצמם. השוו בין חברות גם בדרך בה נעשה חישוב התמחור, האם יש הבדל בשיטת התמחור באחסון לטווח קצר לעומת אחסון לטווח ארוך, האם באחסון לטווח ארוך אתם מקבלים יתרון או הנחה כלשהם. פרמטר נוסף הוא נגישות המחסנים והמרחק. אם מדובר למשל על אחסון עד כניסה לדירה חדשה, יתכן שתרצו מדי פעם להוציא חפץ מסוים שנמצא באחסון. לכן בחרו מקום נגיש וזמין שתוכלו לגשת בקלות לתכולה המאוחסנת ונמצא גם קרוב יחסית אליכם.

לסיכום, בין אם זו תקופת ביניים לפני מעבר דירה או מעבר לחו”ל ללימודים, טיול או רילוקיישן, אחסון לטווח ארוך במחסן של חברה מקצועית הוא הפתרון. אנו במחסני סנטורי מציעים לכם מחסנים בגדלים שונים השמורים ומאובטחים היטב עד לרגע בו תחזרו או תיכנסו לדירה החדשה.

אחסנה לטווח ארוך

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה