מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המדריך השלם לשירותי אחסנה לעסקים

מבוא: מהו שירות אחסנה?

שירות אחסנה, הוא שירות אשר מאפשר לשמור באופן זמני, חפצים שונים שאין לכם היכן לשמור אצלכם. שירותי אחסון ערוכים לספק את כל הדרוש לשם כך, הן עבור אחסון לעסקים והן עבור אחסון למטרות פרטיות. ניתן לאחסן בצורה כזו מגוון רחב של חפצים. בהקשר עסקי, אלה יכולים להיות למשל מוצרים לאחסון זמני לקראת הפצה או חומרי ארכיב שונים. בהקשר פרטי, אלה עשויים להיות פרטי ריהוט שונים או תפזורת חפצים אישיים קטנים. מדובר בשטחי אחסון גדולים למדי, עם אפשרות גמישה לגבי היקף השטח ששוכרים. לשם ההמחשה – בשירותי אחסנה גדולים, ניתן לאחסן בצורה כזו אפילו כלי רכב! בהקשר שירותי אחסנה, האובייקטים לאחסון הם כאלה שאינם דורשים טיפול. כלומר, הם לא מיועדים למשל לאחסון ציוד תעשייתי שדורש שימון יומי או אחסון צמחים ממעבר דירה, אשר מחייב השקיה.

כיצד מחסנים משפיעים על הביצועים שלך כבעלים של חנות?

הלוגיסטיקה של טיפול במוצרים בחנויות, עשויה להיות משימה מורכבת ויקרה למדי. ישנם מוצרים שמוצגים פיזית בפני לקוחות, מלאי מוצרים שזמין למכירה מיידית ללקוח ועוד רזרבות בכמויות שונות, בהתאם לדרוש. אך כל זאת, דורש מקום אחסון ונדל”ן עסקי הוא דבר יקר. יש עסקים, כגון עסקים בתחילת דרכם, אשר עשוי להיות חסר להם מקום אחסון. למשל עסק מהבית, שמבוסס על חנות מקוונת. בעסקים שנמצאים בצמיחה, המקום הזמין והרחבתו עשויים שלא להדביק את קצב השינוי. בעסקים אחרים, רואים שינוי רב וקבוע בדרישות לאחסון, על פני עונות שונות. לפעמים אין ברירה, אלא לרכוש כמענה לכך שטחי אחסון, אך זו גישה יקרה ולא גמישה. היא תגרום לכך, שתשלמו פעמים רבות על שטחים בהם אתם לא משתמשים. במקרים אחרים, תישארו ללא די מקום פנוי. אם שוכרים שטחים כאלה לטווח ארוך במבנים רגילים, גם בכך אין גמישות מספיקה. הפתרון האידיאלי הוא לפנות אל ספקי שירות למחסן, לכל הפחות כאפשרות גמישה להרחבת האחסון הקיים.

3 מרכיבים מרכזיים של אסטרטגיות אחסון יעילות לעסק שלכם

גיבוש אסטרטגיית אחסנה אופטימלית, עשוי להיות אתגר לא קטן. הוא יצטרך לקחת בחשבון בכל מקרה, את הנקודות הבאות:

התאמה לדרישות מבחינת שינוי – כיצד להתארגן בצורה הטובה ביותר, מבחינת חלוקת מיקום של ציוד ומלאי מסוגים שונים, בין העסק לבין שירותי אחסנה? גישה אחת שיכולה לספק לכך השראה, היא “Just In Time”. JIT היא גישה וותיקה לייצור, אשר מפחיתה מלאים בעסק עצמו ומקדמת התייעלות. הרעיון הבסיסי, הוא להחזיק בעסק עצמו רק את מה שצריך, כאשר צריך זאת
.
התאמה מבחינת משלוחים – התאמה זו, חייבת כמובן לקחת בחשבון משלוחים מסוגים שונים מחד, משלוחי חומרי גלם וציוד אל העסק מצד ספקיו. מאידך, משלוחים של מוצרים שלכם ללקוחותיכם.

היבטים כספיים – כמה תעלה תוספת שטח אחסון עבורכם? לרכישה? להשכרה? התשובה על כך עשויה להשתנות מאוד כמובן, בהתאם למיקום העסק או הסניף שבו מדובר. מה היחס בין עלויות אלה, לעלויות שירותי אחסנה?

כיצד לבחור חברת אחסון והפצה הטובה ביותר עבור העסק שלך

כמובן, בחירת שותף ההפצה הטוב ביותר לחנות או לעסק שלכם, איננה דבר של מה בכך. מומלץ להבטיח, כי חברת לוגיסטיקה כזו עומדת לפחות בדרישות הבאות:

אפשרויות אחסון מתאימות – די מקום פנוי לעכשיו, כמו גם אפשרויות אחסון נוספות כמענה לצורך עתידי. תקופות אחסנה אפשריות המתאימות לכם.

הגנה על התכולה – אבטחה רצופה ואיכותית במקום, כולל שומרים ומערכת אזעקה. מערכות גילוי אש ועשן וספרינקלרים.

ביטוח – אפשרות לבטח את אחסון התכולה, כנגד פריצות ואסונות מסוגים שונים.

מתקנים במצב טוב – אחזקת המקום במצב טוב ובאופן מקצועי, כולל ניקוי והדברה.

מסקנה

השורה התחתונה המעשית, פשוטה וברורה למדי: וודאו שאתם מוצאים את חברת שירותי האחסנה הטובה ביותר !

מחסני סנטורי בע״מ

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה