מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אחסון תכולת דירה בירושלים

עומדים לקראת מעבר לחו”ל? נמצאים במעברים בין דירות וזקוקים לפתרון אחסון זמני? בכל המקרים הללו, כאשר אתם תחפשו שירותי אחסון תכולת דירה, הרי שיש לכם כתובת אחת -חברת מחסני סנטורי בע”מ – החברה המובילה כיום בפתרונות אחסון מכל סוג, בדגש כמובן, על אחסון עבור תכולת הדירה שלכם.

אז מה המחסנים של סנטורי יכולים להציע לכם, ומדוע יותר ויותר אנשים פונים לשירותי החברה?

אחסון תכולת דירה בירושלים

שירותי אחסון תכולת דירה בירושלים

ראשית, אחסון תכולת בית בחברת אחסנה מקצועית מעניק לכם ביטחון, כי החפצים והרכוש שלכם מאובטחים ומבוטחים, וכי בכל עת שתרצו להוציא אותם, הם יהיו שם שמורים ונקיים.

השירותים שאנו מספקים לכם כוללים:

1

פרטיות מלאה


אם פונים למחסני סנטורי עבור השירות של אחסון תכולת דירה בירושלים, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים, כי האנשים שהיחידים שתהיה להם גישה לתכולת הדירה – היא אתם בעצמכם ולא אף אחד אחר. הפריטים מאוחסנים במחסנים פרטיים ויש רישום מדויק אילו פריטים שייכים ללקוחות, כך שהגישה ניתנת לכל לקוח אך ורק לפריטים שלו – ולכן אתם לא צריכים לחשוש מגישה של אנשים נוספים.

2

אבטחה מלאה


במחסנים של סנטורי, יש אבטחה במלוא מובן המילה. כל המחסנים שלנו כוללים חיבור למערכת אזעקה שמופעלת מיידית במקרה של פריצה, בכדי להזעיק כוחות ביטחוניים. מעבר לכך, מחסני סנטורי לאחסון דירה, כוללים גם שמירה אנושית, ויש מאבטח שנמצא בשטח המחסנים 24 שעות ביממה – בדגש כמובן על שעות הלילה.

3

ביטוח מלא


בחברת סנטורי אנחנו לא לוקחים עבורכם סיכון. אתם מזומנים לבטח את כל הפריטים שלכם דרך חברת הביטוח שאנו עובדים איתה באופן קבוע. אולם אם תרצו – תוכלו לפנות לכל חברת ביטוח אחרת – העיקר שתדעו שתמיד יש לכם את הפיצוי במקרה של אסון.

אחסון תכולת בית בירושלים

 • יחידות אחסנה פרטיות ונעולות רק לחפצים שלכם
 • אבטחה ושמירה מסביב לשעון
 • מצלמות במעגל סגור וחיבור למוקד שמירה
 • סיורים של חברת שמירה במקום
 • איזורי אחסון נעולים הניתנים לכניסה רק עם ליווי איש החברה ובהצגת תעודות
 • מערכות אזעקה ומערכות גילוי אש ועשן
 • מערכות לכיבוי אש בכל המחסנים כולל ספרינקלים
 • ניקיון המחסנים והדברה פעם בחודש
 • ביטוח מלא לתכולה כולל ביטוח מפריצות, גניבות, פגעי טבע ורעידות אדמה
אחסון תכולת דירה בירושלים - מחסני סנטורי

גם אם אתם צריכים לאחסן תכולה לפרק זמן קצר יחסית, הרבה פעמים מדובר בכאב ראש לא קטן. אבל אנחנו משקיעים את מיטב המאמצים והמשאבים על מנת להפוך עבורכם את התהליך להרבה יותר פשוט, קל ונוח.

במקום להעביר את תכולת הבית או המשרד שלכם ממקום למקום בבית, שגם שם הוא עלול להקשות עליכם לתפקד ביומיום, למה שלא תנסו את שירותי אחסנת התכולה שלנו? אצלנו תוכלו לאחסן לכל פרק זמן, כל נפח ולכל מטרה. אנחנו נשמור לכם על כל התכולה, החפצים והציוד, נבטח אותם ונאחסן אותם במקום נגיש, ואתם תזכו בשטח נקי ורחב ידיים שיאפשר לכם לשפר את רמות הפרודוקטיביות והיעילות שלכם .

חברת סנטורי בע”מ היא חברת האחסון המצליחה בירושלים. במשך שנות פעילותינו סיפקנו שירותי אחסנה ללקוחות רבים, וכך צמחנו וגדלנו, עד שהפכנו לשם דבר בתחום התמחותנו באזור ירושלים והסביבה. כיום אנו משרתים לקוחות רבים, אשר רואים בנו שותפים אמינים ומקצועיים, בזכות מקצוענות ואמינות רבות שנים.

איזה תכולת דירה ניתן לאחסן?

אחסון תכולת בית זה אומר הכל.
ניתן לאחסן רהיטים וחפצים שנים, ניירת ומיכלי ארכיב, חפצי אמנות, מכשירים חשמליים בגדלים שונים, תכשיטים בכספות מיוחדות וגם רכבים במידת הצורך. גודל המחסן, שיעמוד לשירותכם, יהיה בגודל המתאים לכמות התכולה שלכם, ולא תצטרכו לשלם עבור שטחים שאין לכם צורך בהם.

אחסון תכולת בית במחסני סנטורי כוללים את השירות הנ”ל, וניתנת לכם אפשרות לבטח את תכולת הבית שלכם עם חברת ביטוח סנטורי, אשר פועלת כבר למעלה מעשרים שנה, או לעשות לעצמכם ביטוח נפרד בחברה אחרת.

שימו לב כי שירותי אחסון תכולת דירה הם בדגש על העיר ירושלים והיישובים בסביבה. הסיבה לכך היא שהמחסנים של סנטורי ממוקמים בעצמם בלב העיר ירושלים – ולכן השירות ניתן לעיר עצמה ולסביבה.

אחסון תכולה בירושלים

אחסנת תכולה של בית, של משרד או של דירה, הופכת להיות פופולרית מאוד הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות עסקיים. אין פלא שזה כך בעידן שבו אנו חיים, שבו עומס של חפצים ומסמכים הוא דבר שבשגרה. העומס הפיזי שבחיינו הוא גורם מספר 1 להסחות דעת והוא אף מהווה נדבך משמעותי בעומס הרגשי שאנו חווים, המלווה בתחושות של לחץ, תסכול וחוסר אונים.

לפרטים ולהצעת מחיר חייגו שיחת חינם:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

 • חניה נגישה
 • המקום נמצא בקומה ראשונה