072-3310517

מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

חברת מחסני סנטורי, שנוסדה בשנת 1988, גאה להציג בפניכם את שירותי האחסון הטובים והבטוחים ביותר: מחסנים להשכרה ביחידות פרטיות , במתחם שמור, רק 20 דקות נסיעה ממרכז ירושלים. שטח המחסנים כ- 4,000 מ”ר מבנים. בנוסף 6,000 מ”ר שטח אחסנה פתוח, מגודר ושמור עבור ציוד כבד וקונטיינרים.

סנטורי מציעה פתרונות עבור כל צרכי האחסון שלכם

• מחסנים אישיים פרטיים
• מחסנים ליבואנים
• מחסנים לתעשייה
• שטחי אחסון לציוד כבד

במחסני סנטורי אנו מציעים שירות ללא פשרות, עם ניסיון של 22 שנות עבודה. הצוות המנוסה שלנו, הן באתר המחסנים והן במשרדים, מחויב למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנשי המשרד דוברים עברית ואנגלית, ומספקים שירותים לקהילה הבינלאומית, וזאת בנוסף לקהל המקומי הרחב.
אנחנו מספקים ללקוחות מחסנים קטנים להשכרה ומחסנים גדולים, לפי התאמה אישית.

אנו גאים בהישגים שלנו ונשמח להמציא לכם שמות ממליצים, הן בתחום הפרטי והן בתחום העסקי. הממליצים ישמחו להעיד על השירות המעולה שקיבלו, ועדיין מקבלים- חלקם כבר למעלה מ-20 שנה.

המבנים והשטחים שלנו תוכננו לספק את צורכי האחסון שלכם בצורה הטובה, הבטוחה והיעילה ביותר! בואו לשטח, פגשו את הצוות וראו את המקום במו עיניכם. 99% מהמבקרים מחליטים לאחסן אצלנו!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה